Interaktivni multimedijski oglasni panoji – Adin DS: nadgradnja transformacijskega strežnika, gradnikov prikaza in trženja

• Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko (FERI)
  • Fakulteta za logistiko (FL)
  • Območno obrtno-podjetniška zbornica Celje
  • Adin d.o.o.

Opis

V sklopu tega projekta so študenti s podporo mentorjev po kreativni poti pridobili nova znanja, razvili  transformacijski strežnik in nove gradnike ter se seznanili s kompetencami za distribucijo in trženje novih inovativnih rešitev v domeni interaktivnega oglaševanja s tehnologijami IKT.

Izvedena rešitev je uporabna tudi zunaj industrije digitalnega sporočanja za javne zavode in podjetja, sodelujočim in predvsem študentom pa projekt omogoča sodelovanje z delom na  industrijskem projektu, ki ima razvojni in tržni potencial. Korist te tehnološke rešitve digitalnega sporočanja je v poljubnem prikazu, na kateri koli napravi, ki omogoča predvajanje vsaj slik in videa. Z njo lahko prikažemo stalne tipe informacij, kot je vremenska napoved, zaporedje slik ali videa, datum, animacije, grafe in vsebino dokumentov.