Drugi poziv WeldGalaxy za inovacije na področju obločnega varjenja

WeldGalaxy je digitalna dinamična platforma znanja, ki se osredotoča na varjenje v okviru proizvodnih panog.

V drugem odprtem pozivu bo WeldGalaxy izbral 25 pilotov za odprte inovacije (‘Open Innovation Pilots’). Ob vključitvi v program podpore bodo izbrani piloti postali tudi ‘beta’ preizkuševalci platforme WeldGalaxy ter podali svoje ocene spletnega programskega okolja za varilno opremo in potrošne materiale, predvsem iz tržnega vidika.

Izbrani piloti bodo postali del ekskluzivnega 6-mesečnega programa podpore WeldGalaxy, ki vključuje:

• Tehnično podporo zagotavljajo strokovnjaki iz TWI (The Welding Institute),
  • Poslovno mentorstvo pod vodstvom Fundingbox,
  • Do 100.000 EUR financiranja,
  • Uporabniški račun v okviru platforme WeldGalaxy,
  • Medijska vidljivost,
  • Dostop do zasebnega in javnega financiranja.

Izbor predlogov za javni razpis bo izveden v dveh stopnjah. Prvi korak bo vključeval zunanjo oceno predloga v skladu z merili ocenjevanja. V drugem koraku bo konzorcij WeldGalaxy določil prednostne naloge na podlagi rezultatov ocene podane v prvi fazi, pričakovanega učinka, zahtevanih sredstev projekta in pokritja ciljev projekta WeldGalaxy.

Potrebujete pomoč pri prijavi?

Izpolnite obrazec in pomagali vam bomo.